SM Edward

SAINT MINION EDWARD

``EDDY``


(i: CH Fabulous De La Parure &  e: CH Salsa)


CHAMPION INTERNATIONAL DE BEAUTE

LEEDU JUUNIORIDE VÕITJA 2010

LÄTI VÕITJA 2011 

EST JCH, LV JCH, LT JCH, BALT JCH, EST V CH, LV CH, LT CH, BALT CH,

 RUS CH, RKF CH

 

11 x BOB, BIG 3, BOS, 4 x CACIB, 1 x R.CACIB, BIG I

 

põlved 0/0 ; silmad korras, süda korras 

sündinud 23.10.2008  

kaal 13,5 kg

kõrgus 34 cm


Pedigree



Eddy 8 aastane



Eddy 3 aastane

 

 

 

 

2011




https://www.youtube.com/watch?v=9IaM4CkKxmQ




2010


 

2009

 

14.08.2011 Pihkva Suveniir 2011, RUS, CACIB Anna Brankovich, Serbia CH EXC/1, PI1, TP, CACIB, RKF CH, C.I.B
06.08.2011 Balti Võitja 2011, LT, 
CACIB
Birte Scheel DK CH EXC/2
05.08.2011 Druskininkai Cup´2011, LT
CACIB
Kornelija Butrimova, LT CH EXC/1/4, LT CAC
26.06.2011 Inglise ja Prantsuse Buldogide erinäitus
CAC
Bas Bosch BE CH EXC
18.06.2011 Pärnu EST, CACIB T. Raschikhmarova RUS CH EXC/3/4
04-05.06.2011 Eesti Võitja 2011, CACIB Lorena Merati IT CH EXC
23-13.03.2011 Läti Võitja 2011 LV, CACIB Paola Micara IT CH EXC/1, PI 1, CACIB, TP ja LV W2011
11-13.02.2011 Tallinn EST, CACIB Rainer Jacobs DE ch EXC/1, R.CACIB
26.12.2010 Pihkva RUS, CAC Marina Patrina RUS ava EXC/1.PI 1, RUS CAC, RUS CH, BIG I
06.11.2010 Tartu EST, CACIB Adrian Landarte Uruguai ava EXC/1, PI 1, BOB, EST CAC, CACIB, EST V CH, LV CH, LT CH, BALT CH
30-31.10.2010 Balti Võitja 2010 Riia LV, 
CACIB
M. Mannucci IT ava EXC/2, best male 5
11.09.2010 Special show for bulldogs Tallinn EST, CAC O. Kuprjanova-Shinko SLO interm EXC/1, best male 2
04.09.2010 Special show for groups II and IX Tallinn EST, CAC C. Birk DK interm EXC/1, best male 2
21.08.2010 Tallinn EST, CACIB A. Pamp SWE interm EXC/3, best male 5
24.07.2010 Ukmerge LT, CAC Z. Povilaitiene LT open EXC/1, LT CAC, best male 1, BOB
17.07.2010 Pärnu EST, CACIB V. Ivanisheva RUS interm EXC/1, best male 1, CACIB, BOB
06.06.2010 Estonian Winner 2010, 
CACIB
R. Dakish, SRB interm EXC/1, best male 4
23.05.2010 Tallinn EST, CAC H. Johansson SWE EXC/1, best male 1, BOB
28.03.2010 Latvia Winner 2010,
CACIB
A. Lorenzo IT interm EXC/1, LV CAC, best male 2
13.03.2010 Lithuania Winner 2010, 
CACIB
O. Stanuskjaer DK JUN EXC/1,  best male 2,       LT J W10
13.02.2010 Tallinn EST, CACIB P. Munrean ROM interm EXC/2, best male 4
09.01.2010 Tartu EST, CAC K. Nilsson DK

JUN EXC/2, best male 2

19.09.2009 Panevežys LT, CAC Z. Bondar BLR JUN EXC/1, LT J CAC, BJOB, BOB, LT J CH, BALT J CH
12.09.2009 Riga LV, CAC K. Horak CH JUN EXC/1, LV J CAC, BJOO, BOO, LV J CH
05.09.2009 Ventspils LV, CAC R. Doedijns NL JUN EXC/2, best male 2
23.08.2009 Baltic Winner ´09, CACIB E. Ramsing SWE JUN EXC/3, best male 3
15.08.2009 Väimela EST, CAC B. Vitolina LV JUN EXC/1, EST J CAC, BJOB, BOB, EST J CH
01.08.2009 Ülenurme EST, CAC H.Johansson SWE JUN EXC/1, EST J CAC, BJOB, BOB BIG 3
25.07.2009 Haapsalu EST, CAC T. Urek SLO JUN EXC/1, EST J CAC, BJOB, BOB
07.06.2009 Estonian Winner ´09, CACIB M. Levente PL BOO puppy